Cro Ski

Alpsko skijanje – Kalendari i rezultati

Poredak natjecatelja Poredak klubova
Datum Naziv Mjesto Disc. Organizator Kategorije
22.02.2019 D PRVENSTVO HRVATSKE Zagreb - Sljeme GS SKI KLUB "ZAGREB" MDE, MDI, SDE, SDI

Kod Kategorija
H041 MDE
H042 MDI
H043 SDE
H044 SDI

Organizator:
SKI KLUB "ZAGREB"
Kranjčevićeva 4 , 10000 Zagreb
+385-1-3668 332
info@ski-klub-zagreb.hr

Tehnički delegat: Goran Zbašnik

22.02.2019 D ! PRVENSTVO ZAGREBA Zagreb - Sljeme GS SKI KLUB "ZAGREB" MDE, MDI, SDE, SDI

Kod Kategorija
H045 MDE
H046 MDI
H047 SDE
H048 SDI

Organizator:
SKI KLUB "ZAGREB"
Kranjčevićeva 4 , 10000 Zagreb
+385-1-3668 332
info@ski-klub-zagreb.hr

Tehnički delegat: Goran Zbašnik

23.02.2019 D ! KUP EUROPLAKAT Zagreb - Sljeme SL HRVATSKI AKADEMSKI SKIJAŠKI KLUB "MLADOST" MDE, MDI, SDE, SDI

Kod Kategorija
H037 MDE
H038 MDI
H039 SDE
H040 SDI

Organizator:
HRVATSKI AKADEMSKI SKIJAŠKI KLUB "MLADOST"
Nikole Tesle 10, 10000 Zagreb
+385-98-468 310
nikola.karadole@zg.t-com.hr

Tehnički delegat: Gordan Tomšić

27.02.2019 PRVENSTVO ZAGREBA Zagreb - Sljeme GS SKIJAŠKI KLUB "KONČAR" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H049 MKE
H050 MKI
H051 SKE
H052 SKI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "KONČAR"
Medveščak 53, 10000 Zagreb
+385-91-3650 585
skiklubkoncar@ski.hr; marko@introplus.hr

Tehnički delegat: Vanja Cvjetko

28.02.2019 PRVENSTVO ZAGREBA Zagreb - Sljeme SL SKIJAŠKI KLUB "KONČAR" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H053 MKE
H054 MKI
H055 SKE
H056 SKI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "KONČAR"
Medveščak 53, 10000 Zagreb
+385-91-3650 585
skiklubkoncar@ski.hr; marko@introplus.hr

Tehnički delegat: Vanja Cvjetko

05.03.2019 Trening - Super G Sella Nevea (ITA) SG SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
005 MKE
006 MKI
007 SKE
008 SKI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK"
Schlosserove stube 2, 10000 Zagreb
+385-91-4848 630
skimed@skimed.hr

Tehnički delegat: Ratimir Škutelj

05.03.2019 MEMORIJAL Z. MAHMETA Sella Nevea (ITA) SG SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H057 MKE
H058 MKI
H059 SKE
H060 SKI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK"
Schlosserove stube 2, 10000 Zagreb
+385-91-4848 630
skimed@skimed.hr

Tehnički delegat: Ratimir Škutelj

05.03.2019 KUP MEDVEŠČAK Sella Nevea (ITA) SG SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H061 MKE
H062 MKI
H063 SKE
H064 SKI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK"
Schlosserove stube 2, 10000 Zagreb
+385-91-4848 630
skimed@skimed.hr

Tehnički delegat: Ratimir Škutelj

06.03.2019 MEMORIJAL Z. MAHMETA Sella Nevea (ITA) GS SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H065 MKE
H066 MKI
H067 SKE
H068 SKI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "MEDVEŠČAK"
Schlosserove stube 2, 10000 Zagreb
+385-91-4848 630
skimed@skimed.hr

Tehnički delegat: Ratimir Škutelj

08.03.2019 ! PRVENSTVO PGŽ Rijeka - Platak GS SKI KLUB "RIJEKA" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H025 MKE
H026 MKI
H027 SKE
H028 SKI

Organizator:
SKI KLUB "RIJEKA"
Vodovodna 13 b , 51000 Rijeka
+385-51-377 286
ski-rijeka@ski-rijeka.hr

Tehnički delegat: Marko Gobec

09.03.2019 PRVENSTVO HRVATSKE Rijeka - Platak GS SKI KLUB "RIJEKA" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H069 MKE
H070 MKI
H071 SKE
H072 SKI

Organizator:
SKI KLUB "RIJEKA"
Vodovodna 13 b , 51000 Rijeka
+385-51-377 286
ski-rijeka@ski-rijeka.hr

Tehnički delegat: Marko Gobec

10.03.2019 PRVENSTVO HRVATSKE Rijeka - Platak SL SKI KLUB "RIJEKA" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H073 MKE
H074 MKI
H075 SKE
H076 SKI

Organizator:
SKI KLUB "RIJEKA"
Vodovodna 13 b , 51000 Rijeka
+385-51-377 286
ski-rijeka@ski-rijeka.hr

Tehnički delegat: Marko Gobec

15.03.2019 KUP JASKA Zagreb - Sljeme GS SKIJAŠKI KLUB "JASKA" MDE, MDI, SDE, SDI

Kod Kategorija
H077 MDE
H078 MDI
H079 SDE
H080 SDI

Organizator:
SKIJAŠKI KLUB "JASKA"
Dr. F. Tuđmana 81 , 10450 Jastrebarsko
+385-91-6281 514
damir.kurtalj@zg.t-com.hr

Tehnički delegat: Željko Čvorak

16.03.2019 KUP MAKSIMIR Zagreb - Sljeme SL SKI&SNOWBOARD KLUB MAKSIMIR MDE, MDI, SDE, SDI

Kod Kategorija
H081 MDE
H082 MDI
H083 SDE
H084 SDI

Organizator:
SKI&SNOWBOARD KLUB MAKSIMIR
Šubićeva 29, 10000 Zagreb
+385-1-3872 202
sskmaksimir@gmail.com

Tehnički delegat: Željko Čvorak

23.03.2019 FINALE DJEČJEG CROSKI KUP-a Rijeka - Platak GS SKI KLUB "RIJEKA" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H085 MKE
H086 MKI
H087 SKE
H088 SKI

Organizator:
SKI KLUB "RIJEKA"
Vodovodna 13 b , 51000 Rijeka
+385-51-377 286
ski-rijeka@ski-rijeka.hr

Tehnički delegat: Damir Sefić

23.03.2019 ! FINALE DJEČJEG CROSKI KUP-a Rijeka - Platak GS SKI KLUB "RIJEKA" MDE, MDI, SDE, SDI

Kod Kategorija
H089 MDE
H090 MDI
H091 SDE
H092 SDI

Organizator:
SKI KLUB "RIJEKA"
Vodovodna 13 b , 51000 Rijeka
+385-51-377 286
ski-rijeka@ski-rijeka.hr

Tehnički delegat: Damir Sefić

24.03.2019 FINALE DJEČJEG CROSKI KUP-a Rijeka - Platak SL SKI KLUB "RIJEKA" MKE, MKI, SKE, SKI

Kod Kategorija
H093 MKE
H094 MKI
H095 SKE
H096 SKI

Organizator:
SKI KLUB "RIJEKA"
Vodovodna 13 b , 51000 Rijeka
+385-51-377 286
ski-rijeka@ski-rijeka.hr

Tehnički delegat: Damir Sefić