Cro Ski

Alpsko skijanje – Poredak natjecatelja

Mlađe djevojčice (MDE)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 108610 VINTAR Korina SK ZAGREB 400
2 (2) 109605 Dragicevic Zoe SK MEDVEŠČAK 349
3 (3) 108605 Petrović Tija SK MEDVEŠČAK 320
4 (4) 108601 ELETTI LUNA ASIA SK RIJEKA 225
5 (5) 108606 Popović Nina SK MEDVEŠČAK 219
6 (6) 112601 Kožić Ema SK MEDVEŠČAK 195
7 (7) 109609 Vucinic Pia SK MEDVEŠČAK 162
8 (8) 108611 TOMLJANOVIĆ Ema SK ZAGREB 131
9 (9) 109606 ROŽMAN FRANKA SK KONČAR 113
10 (10) 109608 BALEN NINA SK KONČAR 101
11 (11) 108607 Sverko Petra SK MEDVEŠČAK 98
12 (12) 109604 SPAJIC ELIZA SK RIJEKA 97
13 (13) 108604 FIŠTRIĆ PETRA SSK MAKSIMIR 78
14 (14) 109607 UDOVIČIĆ VITA SK KONČAR 54
15 (15) 109602 STARČEVIĆ TIA SSK MAKSIMIR 47
16 (16) 108603 GLOBOČNIK MIRTA SK KONČAR 40
17 (17) 108612 Coch Sara SSK MAKSIMIR 34

Mlađi dječaci (MDI)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 208607 Klobučar Maks SK ŽUTI MAČAK 380
2 (2) 208602 VRANDEČIĆ MARIN SK KONČAR 330
3 (3) 209601 POPOVIĆ Stjepan SK ZAGREB 290
4 (4) 208606 Cvjetko Juraj SK MEDVEŠČAK 260
5 (5) 209605 Vucinic Tin SK MEDVEŠČAK 220
6 (6) 208604 Matoš Teo SSK MAKSIMIR 179
7 (7) 209607 Pajalic Martin SK MEDVEŠČAK 156
8 (8) 208609 Hržina Gabriel SSK MAKSIMIR 147
9 (9) 208603 BALEN FRAN SK KONČAR 130
10 (10) 209606 Kovac Sime SK MEDVEŠČAK 94
11 (11) 208601 VRANDEČIĆ LOVRO SK KONČAR 90
12 (12) 209602 UGRIN ANDRO SK RIJEKA 76
13 (13) 209603 SUVAK MATEJ SK POKUPSKO 0

Starije djevojčice (SDE)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 106609 MUCKO Iskra SK ZAGREB 500
2 (2) 107603 POPOVIĆ Julija SK ZAGREB 320
3 (3) 106606 BOŠNJAK Barbara SK KONČAR 265
4 (4) 106610 ČIPČIĆ-BRAGADIN Barbara SK ZAGREB 255
5 (5) 106608 KATUŠIĆ KOCBEK Anika SK KONČAR 185
6 (6) 107604 STRABIĆ Ines SK ZAGREB 172
7 (7) 107609 DOMANOVAC LOVINČIĆ LARA SK KONČAR 149
8 (8) 107602 Bogunović Hana SK MLADOST 127
9 (9) 106605 UJEVIĆ Dora SK ŽUTI MAČAK 126
9 (9) 106612 KETTE LARA SK KONČAR 126
10 (10) 106601 BREZNI Jana SK KONČAR 117
11 (11) 107610 CRNOGAJ ANA SK RIJEKA 113
12 (12) 106613 MATOŠ CHIARA SSK MAKSIMIR 104
13 (13) 107605 BURICA Sara SSK MAKSIMIR 98
14 (14) 106603 TOMŠIĆ Katarina SK KONČAR 87
15 (15) 106604 Hrupec Nora SK MLADOST 82
16 (16) 106615 PETRINIC ANTONIJA SK RIJEKA 44
17 (17) 107608 UGRIN IDORA SK RIJEKA 43
18 (18) 106602 MARINKOVIĆ Lora SK KONČAR 40
19 (19) 106611 FUĆAK KATJA SK RIJEKA 31
20 (20) 107607 BOŽIĆ EMA SK RIJEKA 28

Stariji dječaci (SDI)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 207602 Vrdoljak Ziggy SK ŽUTI MAČAK 400
2 (2) 207608 MARKOVINA Filip Tomas SK ZAGREB 370
3 (3) 206611 Krota Lorenzo SK KONČAR 295
4 (4) 207603 Babić Marko SK ŽUTI MAČAK 240
5 (5) 206619 Selimbegovic Berin SK MEDVEŠČAK 195
6 (6) 206606 PRESEČKI Janko SSK MAKSIMIR 174
7 (7) 206605 Malatestinić Erik SK RIJEKA 148
8 (8) 207601 Cvetojević Lukas SK MEDVEŠČAK 144
9 (9) 206608 HUSAJINA Mihovil SK MEDVEŠČAK 140
10 (10) 206604 Černi Matko SK ZAGREB 135
11 (11) 207614 SMILJANIĆ Hrvoje SK ZAGREB 120
12 (12) 206614 MAVRIĆ Karlo SK KONČAR 108
13 (13) 207609 MASSARI Domagoj SK RIJEKA 106
14 (14) 207612 ŠTEFANAC JAN SK KONČAR 99
15 (15) 206602 Karlak Marko SK MLADOST 96
16 (16) 207615 ZAJC Antun SK ZAGREB 74
17 (17) 207618 Soldo Kristian SK ŽUTI MAČAK 42
18 (18) 207616 VRHOVSKI JURA SK KONČAR 31
19 (19) 207613 ROŽMAN ROKO SK KONČAR 24
20 (0) 207501 Andabaka Mark SBK B ZONA 0

Mlađe kadetkinje (MKE)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 104602 MARINKOVIĆ Matea SK KONČAR 570
2 (2) 104605 FISCHER Noa SK MEDVEŠČAK 480
3 (3) 105601 TURK Tara SK MEDVEŠČAK 420
4 (4) 104606 TOMŠIĆ Marta SK KONČAR 371
5 (5) 105604 BOŠNJAK Mara SK KONČAR 220
6 (6) 105609 MIKULIĆ EVA SK KONČAR 199
7 (7) 105612 MASTROVIĆ LU SK KONČAR 171
8 (8) 105610 UGRINA ANTEA SK RIJEKA 170
9 (9) 105611 BIŽIĆ LENA SK KONČAR 68
10 (0) 104502 Bertetić Aurora SBK MEDVEŠĆAK 0

Mlađi kadeti (MKI)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 204602 ZBAŠNIK Niko SK RIJEKA 600
2 (2) 205605 VALJAK Tomo SK ZAGREB 435
3 (3) 205603 FILIPEC Karlo SK ZAGREB 410
4 (4) 205608 VRANA Noa SK ŽUTI MAČAK 396
5 (5) 204610 KECERIN Grga SK KONČAR 360
6 (6) 205611 ELETTI Riccardo Mattia SK RIJEKA 241
7 (7) 205601 TUKULJ Miran SK MEDVEŠČAK 238
8 (8) 205609 BOŠNJAK Krsto SK KONČAR 232
9 (9) 205606 DRAGAŠEVIĆ Val SK KONČAR 228
10 (10) 205610 BOROVAC Tomislav SK KONČAR 213
11 (11) 205614 Cmrečki David SK KONČAR 96
12 (12) 205618 ČOLIĆ MARKO SK KONČAR 75
13 (13) 205612 JURKI Matej SSK MAKSIMIR 50
14 (14) 204620 JURJEVIĆ Luka SK KONČAR 48
15 (15) 205619 LULIĆ LOVRO SK KONČAR 44
16 (0) 204504 Šegota Ivan SBK NINE 0

Starije kadetkinje (SKE)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 102601 BROZ Lora SK ZAGREB 660
2 (2) 103603 KARAĐOLE Karla SK MLADOST 520
3 (3) 103605 VOGRINC Eva SK ZAGREB 440
4 (4) 102612 Slunjski Eva SK MEDVEŠČAK 240
5 (5) 103601 POPOVIĆ Tea SK MEDVEŠČAK 235
6 (6) 109601 Peroš Eva SK MLADOST 125
7 (7) 102610 TURK Tena SK MEDVEŠČAK 105
8 (8) 103610 LULIĆ Lucija SK KONČAR 36

Stariji kadeti (SKI)

Poredak (CRO) Kod Natjecatelj Klub Ukupno bodova
1 (1) 203602 BEGOVIĆ Roko SK MEDVEŠČAK 500
2 (2) 203604 PETANJKO William SK MEDVEŠČAK 460
3 (3) 202619 GREGURIĆ Tin SK MEDVEŠČAK 430
4 (4) 202602 BREZNI Karlo SK KONČAR 395
5 (5) 202616 DUBROVIĆ Fran SK ZAGREB 308
6 (6) 203616 TOKIĆ Tomislav SK ZAGREB 283
7 (7) 202601 BOŠNJAK Janko SK KONČAR 262
8 (8) 202618 GREGURIĆ Leo SK MEDVEŠČAK 210
9 (9) 203613 ČERNI Fran SK ZAGREB 178
10 (10) 203609 BOGUNOVIĆ Luka SK MLADOST 169
11 (11) 202615 VINČIĆ Antun SK ZAGREB 90
12 (12) 203603 PAJALIĆ Grgur SK MEDVEŠČAK 65